Freelance

Programista .NET

Algoteque • Warszawa (Pologne)

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Do realizacji projektu w branży bankowej poszukujemy Programisty .NET. Zakres obowiązków: - Projektowanie i implementacja systemów informatycznych opartych na technologiach Oracle. - Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) w celu zbierania i analizowania wymagań dotyczących danych w nowym rozwiązaniu, w tym szczegółowe doprecyzowanie zadań i koncepcji biznesowych. - Udział w testach wewnętrznych oprogramowania. - Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu. - Współpraca przy opracowywaniu nowych rozwiązań oraz wyznaczaniu kierunków rozwojowych. - Wdrażanie działań poprawiających jakość danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych. - Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół zewnętrzny.

Profil recherché

Wymagania: - Minimum 3-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET (w tym wersja 4.5), WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, MVC.NET. - Znajomość JavaScript, jQuery, jQuery UI, HTML (w tym wersja 5.0), CSS (w tym wersja 3.0). - Znajomość środowiska Visual Studio Ultimate 2013. - Znajomość testowania modułowego oraz procesu automatyzacji testów. - Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych. - Znajomość wzorców projektowych oraz zasad OOP. - Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów informacyjnych dla instytucji finansowych lub podobnych w zakresie charakteru działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych. - Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych, w tym analityczne myślenie i precyzyjne formułowanie wypowiedzi. - Umiejętność współpracy z klientem biznesowym, wewnętrznym oraz dostawcą zewnętrznym. - Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną. Mile widziane: - Znajomość podstaw UX design. - Znajomość metodologii AGILE, XP. - Znajomość języka PL/SQL oraz bazy danych Oracle. - Praktyczna znajomość narzędzi typu CASE, np. Sparx Systems Enterprise Architect oraz języka UML. - Doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej. - Znajomość ITIL.

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

3 ans minimum

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Warszawa (Pologne)

Référence

1814797