Freelance

Programista testów automatycznych

Algoteque • Warszawa (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

- Projektowanie i tworzenie narzędzi/procesów wspierających automatyzację testów. - Wsparcie w instalacji i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów. - Tworzenie, przeprowadzanie i utrzymanie testów automatycznych oprogramowania. - Zarządzanie, tworzenie i utrzymanie skryptów automatyzacji. - Analiza biznesowa w celu wyboru scenariuszy do testów regresji. - Weryfikacja jakości skryptów automatycznych i dokumentacji testowej. - Utrzymywanie repozytorium dokumentacji testowej i artefaktów testowych. - Monitoring i optymalizacja procesu automatyzacji testów. - Tworzenie i zarządzanie środowiskami do testów automatycznych. - Przygotowywanie danych testowych, tworzenie zaślepek i mocków. - Współpraca z developerami, innymi specjalistami ds. automatyzacji testów oraz klientem biznesowym.

Profil recherché

- Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze testowania i automatyzacji testów. - Znajomość języków programowania: JAVA lub C#, HTML, JavaScript, TypeScript, Angular. - Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL. - Doświadczenie z wybranymi narzędziami (np. Selenium, Protractor, Jenkins, TeamCity, SoapUI, itp.). - Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika i projektowania systemów. - Znajomość procesów związanych z testami manualnymi oprogramowania. - Dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole.

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Warszawa (Pologne)

Référence

1814800