logo Algoteque Sp. z o.o.

Analityk do spraw bezpieczeństwa systemów informatycznych

Algoteque Sp. z o.o. • Warszawa (Poland) • On-site

About us

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Job Description

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Analityka ds. bezpieczeństwa systemów informatycznych, który dołączy do naszego zespołu w dziale bezpieczeństwa informatycznego. Obowiązki: - Przeprowadzanie analiz bezpieczeństwa systemów i rozwiązań IT - Udzielanie konsultacji z zakresu bezpieczeństwa zespołom biznesowym i IT - Tworzenie i rozwijanie standardów oraz wymagań bezpieczeństwa dla naszej organizacji

Required qualifications

Wymagania: - Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych - Znajomość technologii sieciowych oraz technologii bezpieczeństwa IT, takich jak Firewall, IPS/IDS, VPN, WAF, DLP - Solidna wiedza z zakresu architektury systemów informatycznych oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji - Dobra znajomość zagadnień kryptografii - Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 Mile widziane: - Posiadanie certyfikatów z obszaru bezpieczeństwa IT - Znajomość regulacji z sektora finansowego, w tym ustawy Prawo Bankowe, Rekomendacji D KNF, Komunikatu Chmurowego KNF, RODO, PSD2 - Doświadczenie w obszarze wytwarzania oprogramowania - Znajomość rozwiązań chmurowych, w szczególności Azure i M365 Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu specjalistów ds. bezpieczeństwa, zapraszamy do aplikowania! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i innowacyjnej organizacji.

Job details

Company

Algoteque Sp. z o.o.

Contract

Full-time

Job location

On-site • Warszawa (Poland)

Reference

1814801

Interested in this job ?

💬 Personalize your message to the recruiter, Click here !

By clicking on Apply, I accept that the information entered will be used as part of the management of applications. In accordance with the law "Informatique et Libertés", you can exercise your right of access to the data concerning you and have them rectified by contacting us : jobposting.pro/contact
Learn more about our data protection policy.