logo Algoteque
Freelance

Senior .NET Developer

Algoteque • Warsaw (Pologne)

À propos

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

- Projektowanie i implementacja systemu do komunikacji pomiędzy dostawcami, a sklepem internetowym, oferującym usługi: nowe funkcjonalności oraz rozwój i utrzymanie już istniejących - Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania - Pisanie czystego kodu, zgodnie z zasadami SOLID oraz testów jednostkowych - Dbanie o stałą poprawę jakości, w szczególności poprzez dobre praktyki, przeglądy kodu, standaryzację i automatyzację - Estymacja pracochłonności projektu oraz analiza ryzyka projektowego - Przygotowanie dokumentacji technicznej - Udział we wdrożeniach Stack technologiczny: .NET 6, C#, MS SQL, Elastic Search, Angular, React, GraphQL Narzędzia: Visual Studio Professional 2022, ReSharper, Rider, dotUltimate – do wyboru Architektura: mikroserwisy, DDD/Event Sourcing Metodyka pracy: Scrum

Profil recherché

- Bardzo dobra znajomość C#, .NET oraz ASP.NET potwierdzona minimum 5 letnim doświadczeniem - Znajomość oraz praktyczna umiejętność stosowania wzorców projektowych oraz SOLID - Doświadczenie w architekturze mikroserwisów oraz DDD/Event Sourcing - Doświadczenie z EntityFramework - Biegłość w pisaniu testów jednostkowych - Znajomość SQL i T-SQL oraz doświadczenie z MS SQL Server - Bardzo dobra znajomość GIT - Angielski B2, komunikatywność umożliwiająca pracę w środowisku międzynarodowym Mile widziane: - Doświadczenie z Kubernetes, Docker, Azure DevOps - Znajomość React JS/Angular - Znajomość Elastic Search, GraphQL, Kafka

En résumé

Société

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

5 ans minimum

Diplôme

Aucun requis

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1814807

Twitter facebook linkedin

Ce poste vous intéresse ?

💬 Pour personnaliser votre message au recruteur cliquez ici !

En cliquant sur postuler, j'accepte que les informations saisies soient exploitées dans le cadre de la gestion des candidatures. Conformément à la loi "informatique et libertés", vous pouvez exercer votre droit d'accès aux données vous concernant et les faire rectifier en nous contactant: jobposting.pro/contact
En savoir plus sur notre politique de protection des données.