Freelance

Programista .NET

Algoteque • Łódź (Pologne)

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży bankowej, poszukujemy .NET Developera. Do Twoich obowiązków będzie należało: - implementacja rozwiązań warstw backend - tworzenie testów automatycznych, jednostkowych  - prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych - utrzymanie systemów informatycznych zapewniającymi komunikację z systemami zew i wew - współpracę z innymi zespołami i jednostkami banku - zadania w nowych technologiach - projektowanie, rozwijanie i wdrażanie rozwiązań opartych na technologiach sztucznej inteligencji Co oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B - Długoterminowy projekt - Benefity ( ubezpieczenie medyczne, karta pre-paid lub karta multisport) - Pracę hybrydową( kilka wizyt w biurze w miesiącu) Serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Profil recherché

- doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Core/net 6.0, WCF, SQL, Entity Framework, Web Api - znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, MSBuild, Docker, Kubernetes, Python - doświadczenie w testowaniu modułowym, automatyzacji testów - znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika oraz metodyk projektowania systemów - umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD - doświadczenie w pracy w metodykach Agile - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - biegłość w mowie i piśmie j angielskiego Mile widziane: - znajomość programowania warstwy frontend - znajomość technik RWD (np. bootstrap, material design) oraz TypeScript / React - znajomość narzędzi:, TeamCity, Powershell, DevOps, SonarQube, R, Scala - znajomość rozwiązań chmurowych - znajomość bibliotek takich jak sklearn (algorytmy), Pandas lub Dask Data Frame, TPOT (biblioteka znajdowania parametrów) - umiejętność korzystania z bibliotek do uczenia maszynowego, np. TensorFlow czy PyTorch

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

3 ans minimum

Diplôme

BAC +2/3 minimum

Rémunération

Localisation

Łódź (Pologne)

Référence

1814809