Freelance

Developer ESB

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w świecie integracji! Szukamy pasjonatów, którzy chcą tworzyć, konfigurować i testować zaawansowane usługi na szynie ESB oraz integrować systemy na najwyższym poziomie. Zadania: - Kreowanie innowacyjnych rozwiązań poprzez projektowanie, budowanie i konfigurację usług na szynie ESB - Prowadzenie testów jednostkowych i integracyjnych, zapewniając wysoką jakość wytworzonego oprogramowania - Tworzenie klarownej dokumentacji i aktywny udział w wdrożeniach, zapewniając płynne przejście do produkcji - Praca hybrydowa - raz w miesiącu w biurze w Warszawie

Profil recherché

- Znajomość zagadnień integracyjnych: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, oraz systemów kolejkowych (np. WebSphere MQ) - Doświadczenie w pracy z platformą IBM Integration Bus lub innymi wiodącymi technologiami integracyjnymi (WebMethods, Tibco, Java Mule) - Silna motywacja, determinacja w osiąganiu celów i zaangażowanie w każdy projekt - Chęć ciągłego rozwoju, zarówno w obszarze technologii integracyjnych, jak i wiedzy domenowej z zakresu bankowości i finansów Dodatkowo: - Mile widziane komercyjne doświadczenie w tworzeniu integracji z wykorzystaniem IBM App Connect w wersji 11 lub 12

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1814818