Freelance

Senior Tester

Algoteque • Łódź (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych technologii. Nasz zespół ma udokumentowane sukcesy w projektowaniu, opracowywaniu, wdrażaniu i integrowaniu rozwiązań programowych (AI, ML, BI, Web, Automatyzacja) dla branż takich jak telekomunikacja, energetyka, bankowość, ubezpieczenia, farmacja, motoryzacja, przemysł i e-commerce. Świadczymy nasze usługi zarówno w modelach ustalania ceny stałej, jak i na zasadzie rozliczeń za czas i materiały, pomagając naszym klientom osiągać ich cele biznesowe i IT.

Le poste

Zakres obowiązków: - Przeprowadzanie testów automatycznych i manualnych w celu wykrywania błędów oprogramowania w obszarach web, mobile i backend. - Opracowywanie scenariuszy testowych dla nowych i istniejących funkcji. - Sporządzanie raportów z testów. - Dzielenie się wiedzą z testerami manualnymi. - Zarządzanie, tworzenie i utrzymanie skryptów automatyzacyjnych. - Przygotowywanie danych testowych oraz tworzenie mocków.

Profil recherché

Wymagania: - Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku. - Znajomość podstaw programowania w C# lub F#. - Bardzo dobra znajomość procesów CI/CD (Continuous Integration/Continuous Delivery). - Umiejętność zarządzania przypadkami i skryptami testowymi. - Znajomość JS, CSS oraz HTML. - Doświadczenie w kierowaniu zespołem testerskim. - Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Łódź (Pologne)

Référence

1814822