logo Algoteque
Freelance

Backend Developer Kotlin

Algoteque • Prague (Tchéquie)

À propos

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Pojďte s Algoteque budovat moderní řešení v oblasti finančních technologií. Hledáme oddaného a vášnivého Backend Developera, který bude součástí našeho dynamického týmu. Přehled projektu Budujeme inovativní finanční řešení pro naše klienty. Naším cílem je vytvářet proklientská řešení, která nabídnou perfektní základní služby širokému publiku a propojí komplexní poradenství a finanční služby na počítači i mobilních zařízeních. Odpovědnosti Vyvíjet finanční a nefinanční části celého ekosystému. Aktivně spolupracovat s dalšími členy týmu, frontend developery a business analytiky. Pracovat samostatně – od architektury až po implementaci. Zodpovídat za dílčí komponenty.

Profil recherché

Vývojová platforma: Zkušenost s Micronautem (znalost Springu je nezbytná) a reaktorem. Programování: Ovládání Kotlinu, zejména Kotlin Coroutines. Zprávy a úložiště: Znalost RabbitMQ pro komunikaci a zpracování úloh. Zkušenost s PostgreSQL a MongoDB pro úložiště. Nasazení a monitorování: Zkušenost s Kubernetes pro nasazení, Docker pro lokální vývoj, Prometheus, Grafana a Loki pro monitorování. CI/CD: Zkušenost s GitLab CI/CD. Preferované vlastnosti Technologický nadšenec: Rád/a zkoušíš nejnovější technologie a nová paradigmata. Řešitel problémů: Baví tě samostatné řešení problémů a přetváření business požadavků do funkčních aplikací. Sebevědomý jedinec: Vyhledáváš nové výzvy a chceš se seberealizovat. Spolehlivý týmový hráč: Jsi člověk, na kterého je spoleh.

En résumé

Société

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Diplôme

BAC +2/3 minimum

Localisation

Prague (Tchéquie)

Référence

1819568

Twitter facebook linkedin

Ce poste vous intéresse ?

💬 Pour personnaliser votre message au recruteur cliquez ici !

En cliquant sur postuler, j'accepte que les informations saisies soient exploitées dans le cadre de la gestion des candidatures. Conformément à la loi "informatique et libertés", vous pouvez exercer votre droit d'accès aux données vous concernant et les faire rectifier en nous contactant: jobposting.pro/contact
En savoir plus sur notre politique de protection des données.