Freelance

Koordynator Testów

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu jako Koordynator Testów i przejmij kontrolę nad jakością naszych projektów IT. Twoja rola obejmuje kompleksowe zarządzanie procesem testowym, zapewniając, że każdy projekt osiąga najwyższą jakość. Lokalizacja: Warszawa Hybryda - 1 dzień w tygodniu oraz możliwe wyjazdy kwartalne po 2-3 dni w Polsce • Zarządzanie pełnym procesem testowym: Od planowania, przez realizację, aż do odbiorów i raportowania, dbasz o kompleksową jakość testów dla różnych projektów i rodzajów testów • Aktywny udział w analizie dokumentów: Bierzesz udział w opiniowaniu dokumentów, aby wyłapać kluczowe elementy wpływające na jakość testów oraz zapewnić kompleksowe zrozumienie projektów • Tworzenie scenariuszy testowych: Mapujesz wymagania na scenariusze testowe, aby zapewnić ich pełne pokrycie i kompletność • Przygotowywanie dokumentów testowych: Tworzysz i uzgadniasz kluczowe dokumenty dotyczące testów, takie jak strategie, plany i raporty z testów • Organizacja zespołów testowych: Skutecznie organizujesz zespoły testowe zarówno w ramach firmy, jak i współpracujących dostawców • Zbieranie i koordynacja scenariuszy testowych: Uzgadniasz scenariusze testowe oraz zasoby potrzebne do ich realizacji • Konfiguracja narzędzi testowych: Zapewniłeś konfigurację projektów w narzędziach takich jak HP ALM, szkolenia z narzędzia dla dostawcy/biznesu • Koordynacja realizacji testów: Zapewniając codzienne statusy z testerami i pielęgnację bug-logów, aktywnie wspierasz realizację scenariuszy testowych • Współpraca z kierownikami projektu: Regularnie raportujesz postępy prac i eskalujesz problemy, aby zapewnić płynny przebieg projektów • Komunikacja z interesariuszami projektu: Zapewniając bieżącą komunikację z testerami, dostawcami, klientem i kierownikami projektu, eliminujesz wszelkie bariery w procesie testowania

Profil recherché

• Min. 5 lat doświadczenia w zakresie koordynacji testów • Znajomość metodyk prowadzenia testów/ zarządzania testami • Potwierdzona doświadczeniem umiejętność koordynowania/ kierowania zespołem (min. 40 osób) • Zaawansowana znajomość obsługi HP AML • Znajomość produktów biznesu i rozwiązań systemów bilingowych Mile widziane: • Szczególnym atutem będzie znajomość rynku energetyki • Doświadczenie w zarządzaniu testami w Programach

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1821405