Freelance

Python Developer

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

- Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju i wsparcia procesów hurtowni danych oraz systemów informacyjnych - Projektowanie algorytmów - kontrola jakości prac wykonanych przez innych - Testowanie rozwiązań informatycznych - Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej - Przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania - Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji

Profil recherché

- Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python - Bardzo dobra znajomość SQL - Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania - Umiejętność pracy wg. metodyki Agile (Scrum, Kanban) - znajomość narzędzi: SQL, Bitbucket, JIRA, Confluence - Wiedza z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych (Oracle,Postgres itp.) - Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych. - Znajomość metodologii CICD (Continous Integration, Continuous Deployment, Code Review, Static code analysis, unit tests, regression tests) - Znajomość REST API (integracja z Jira/ SonarQube/ Team City) - Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej - Umiejętność i chęć pracy w zespole - Zaangażowanie, komunikatywność, otwartość - Analityczne myślenie - Możliwość pracy min. 2 razy w miesiącu w biurze w Warszawie Mile widziane: - Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data (Hadoop, Spark, Impala, Hive) - Znajomość analizy danych w python (SQL, Pandas) - Znajomość Django, Streamlt (React, Angulat, Vue) tworzenie aplikacji od podstaw z użyciem ww. technologii w architekturze frontend/backend API

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

3 ans minimum

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1821413