Freelance

.NET Developer

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

- Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle - Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu; w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych - Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania - Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu - Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych - Wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych - Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej

Profil recherché

- minimum 3-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET (w tym w wersji 4.5), WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, MVC.NET - Znajomość Javascript, jQuery, jQuery UI, HTML (w tym w wersji 5.0)/CSS (w tym w wersji 3.0) - Znajomość środowiska Visual Studio Ultimate 2013 - Znajomość testowania modułowego oraz procesu automatyzacji testów - Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych - Znajomości wzorców projektowych oraz zasad OOP - Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informacyjnych dla instytucji finansowych - Wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań - Bardzo dobra organizacja pracy szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole - Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych; w szczególności umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi - Umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym; wysoka komunikatywność, dociekliwość, zdolność prowadzenia negocjacji - Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną Mile widziane: - Znajomość podstaw UX design - Znajomość metodologii AGILE, XP - Znajomość języka PL/SQL oraz bazy danych Oracle - Praktyczna znajomość przynajmniej jednego narzędzia typu CASE, np. Sparx Systems Enterprise Architect oraz języka UML - Doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej - Znajomość ITIL

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

3 ans minimum

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1821414