Freelance

Golang Developer

Algoteque • Warszawa (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

Poszukujemy inżynierów backend biegłych w programowaniu w Golang, ale również posiadających doświadczenie w obszarze Cloud (AWS) oraz CI/CD z nutką DevOps. - Utworzenie repozytorium i skonfigurowania aplikacji - Pisanie kodu spełniającego potrzeby biznesowe w wybranej technologii - Tworzenie testów, weryfikowanych w procesie wdrażania, m.in. przez Sonar Cloud - Konfiguracja deploymentu na kubernetesowy klaster oraz dbanie o proces wdrażania zmiany - Pomoc w budowaniu architektury aplikacji, użycia narzędzi lub przygotowaniu konceptów rozwiązań - Dokumentowania trudnych technologicznych decyzji w postaci dokumentacji lub ADR (Architecture Decision Record) - Utworzenia prostej lambdy Lokalizacja: Warszawa lub Kraków - min. spotkania 2-3 dniowe na kwartał, najlepiej 20-40% pracy onsite (chodzi o aspekt integracji zespołów)

Profil recherché

- Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - Golang - Podejście "will-do" - otwartość na niepoznane dotychczas języki i technologie (również legacy) - Znajomość baz danych (mongodb, mysql) - Cache (Redis, Memcached, Varnish) - Kolejki (RabbitMQ) - Znajomości API RESTful oraz GraphQL - Znajomości protokołu HTTP/2 - Konteneryzacji (Docker) - CI/CD (preferowany: Github Actions) - Usługi AWS Cloud (Lambda, DynamoDB, ELB, Cloudfront, S3) - Orchestracji (k8s/EKS) - Umiejętności pisania testów jednostkowych oraz integracyjnych - Znajomości zagadnień optymalizacji - Języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji Dodatkowymi atutami będą: - Doświadczenie w budowie serwisów informacyjnych (news, lifestyle, sport, etc...) - Znajomość JavaScript (ES2021) / TypeScript - Znajomość Node.js 18+ - gRPC - React.js - Znajomości zagadnień SSR (mile widziany Next.js)

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

3 ans minimum

Localisation

Warszawa (Pologne)

Référence

1821418