Freelance

Specjalista Big Data

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Poszukujemy doświadczonego Big Data Engineer, który będzie odpowiedzialny za wdrażanie i projektowanie nowoczesnych systemów przetwarzania danych i systemów big data zgodnie z procesem Scrum oraz z wyjątkowymi wymaganiami naszych klientów. - Wdrażanie innowacyjnych systemów przetwarzania danych oraz systemów big data zgodnie z metodologią Scrum. - Projektowanie, implementacja i optymalizacja procesów Spark. - Doświadczenie w pracy z różnymi formatami danych, takimi jak JSON, PARQUET, ORC, AVRO. - Integracja danych z różnych źródeł danych. - Znajomość narzędzi do budowy projektów/aplikacji, w tym Maven. - Praktyczna wiedza w zakresie automatyzacji CI/CD.

Profil recherché

- Minimum 5 lat doświadczenia w branży informatycznej. - Znajomość koncepcji Big Data, Hurtowni Danych i Zarządzania Danymi. - Znajomość platformy Hadoop Cloudera/Hortonworks. - Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w Python/Scala/Java. - Doświadczenie w pracy z bazami danych, takimi jak Hive, Kudu, HBase itp. - Zaawansowana znajomość języka SQL. - Znajomość narzędzi Agile, takich jak Jira, Confluence, Kanban, Scrum itp. Mile widziane: - Znajomość platformy Kubeflow. - Doświadczenie w technologiach i narzędziach strumieniowych, takich jak Kafka, Apache Nifi. - Umiejętność tworzenia skryptów do automatyzacji (Ansible).

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1821432