Freelance

.Net Developer - banking

Algoteque • Łódź (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

Poszukujemy doświadczonego .NET Developera, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle. Osoba na tym stanowisku będzie miała szansę współpracować z użytkownikami biznesowymi w celu zbierania i analizy wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu. Ponadto będzie aktywnie uczestniczyć w testach wewnętrznych oprogramowania oraz tworzyć i aktualizować dokumentację techniczną i funkcjonalną systemu. Poszukujemy kandydata, który będzie chciał współpracować przy opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych oraz będzie zaangażowany w wdrażanie działań dotyczących poprawy jakości danych w systemach.

Profil recherché

- Minimum 3 lata doświadczenia programistycznego w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET (w tym w wersji 4.5), WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, MVC.NET. - Znajomość Javascript, jQuery, jQuery UI, HTML (w tym w wersji 5.0)/CSS (w tym w wersji 3.0). - Doświadczenie w środowisku Visual Studio Ultimate 2013. - Znajomość testowania modułowego oraz procesu automatyzacji testów. - Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych. - Znajomość wzorców projektowych oraz zasad OOP. - Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informacyjnych dla instytucji finansowych lub instytucji podobnych.

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Łódź (Pologne)

Référence

1821433