Freelance

PL/SQL Developer

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

- Rozwój i implementacja systemu ubezpieczeniowego TIA opartego na PL/SQL oraz Oracle forms - Ok. 90% rozwoju i ok. 10% utrzymania - Szacowanie pracochłonności wprowadzenia zmiany w TIA - Implementacja i testy zmian, Wsparcie UAT - Kontakt z biznesem - Praca w zespole SCRUM

Profil recherché

- Doświadczenie zawodowe w charakterze programisty PL/SQL - min. 5 lat - Bardzo dobra znajomość PL-SQL i relacyjnych baz danych Oracle (v11, v12) - Umiejętność szybkiego uczenia się; w tym przypadku TIA - Profesjonalne podejście do pracy, wysoka odpowiedzialność za podjęte zadanie - Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną (czytanie jak i przygotowywanie dokumentów) - Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania - Komunikatywność Mile widziane: - Znajomość systemu TIA - Znajomość Oracle Forms - Doświadczenie w pracy w obszarze IT w branży ubezpieczeniowej - Możliwość spotykania się sporadycznie w biurze w Warszawie Dodatkowe Informacje: - Współpraca: długofalowa / full-time / B2B - Projekt zdalny - Pakiet medyczny - Karta Pre-Paid do wydania na własne cele/potrzeby

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1821439