logo Algoteque
Freelance

Specjalista ds. konfiguracji

Algoteque • Warsaw (Pologne)

À propos

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Innowacyjne Projektowanie: Tworzenie, optymalizacja i konfiguracja procesów na platformie BPMS - UniFlow oraz tworzenie wydruków (XSLT, XML) zgodnie z cyklem życia oprogramowania.

Profil recherché

- Kreatywność i Innowacyjne Myślenie: Zdolność do przekształcania pomysłów w konkretne rozwiązania - Języki Programowania i Notacje: Znajomość przynajmniej jednego języka programowania, notacji BPMN i UML - Elastyczność w Rozwiązaniach: Praktyczna znajomość CSS i HTML oraz umiejętność analitycznego i logicznego myślenia - Dynamizm Zespołowy: Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz komunikacji i asertywności - Dążenie do Doskonałości: Zdolność do optymalizacji procesów oraz zaangażowanie w ciągłe doskonalenie - Międzynarodowa Komunikacja: Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację Mile widziane: - Technologiczna Ekspertyza: Znajomość platform BPMS, takich jak Ferryt, Camunda, oraz praktyczna znajomość XML, XSLT i SQL - Kreatywne Projektowanie Interfejsu: Znajomość UI/UX, Design Thinking, oraz praktyczne doświadczenie w SCRUM - Znajomość Narzędzi: Znajomość narzędzi SPLUNK, JIRA oraz produktów bankowych (rachunki, kredyty dla osób fizycznych i firm)

En résumé

Société

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

3 ans minimum

Diplôme

Aucun requis

Rémunération

B2B Contract

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1821445

Twitter facebook linkedin

Ce poste vous intéresse ?

💬 Pour personnaliser votre message au recruteur cliquez ici !

En cliquant sur postuler, j'accepte que les informations saisies soient exploitées dans le cadre de la gestion des candidatures. Conformément à la loi "informatique et libertés", vous pouvez exercer votre droit d'accès aux données vous concernant et les faire rectifier en nous contactant: jobposting.pro/contact
En savoir plus sur notre politique de protection des données.