logo Algoteque
Freelance

Developer JAVA/GOSU

Algoteque • Warszawa (Pologne)

À propos

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych technologii. Nasz zespół ma udokumentowane sukcesy w projektowaniu, opracowywaniu, wdrażaniu i integrowaniu rozwiązań programowych (AI, ML, BI, Web, Automatyzacja) dla branż takich jak telekomunikacja, energetyka, bankowość, ubezpieczenia, farmacja, motoryzacja, przemysł i e-commerce. Świadczymy nasze usługi zarówno w modelach ustalania ceny stałej, jak i na zasadzie rozliczeń za czas i materiały, pomagając naszym klientom osiągać ich cele biznesowe i IT.

Le poste

- Realizacja prac w zespole zwinnym - Udział w planowaniu kolejnych wydań oraz iteracji w ramach prac zespołu zwinnego - Udział/prowadzenie w review oraz retrospective zespołu w ramach iteracji i wydania - Projektowanie rozwiązań implementowanych w zespole zwinnym - Implementacja rozwiązań przyjętych do realizacji przez zespół - Wsparcie wdrożenia rozwiązania na produkcję - Stabilizacja i utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia

Profil recherché

- Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE - Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty GOSU lub chęć nauki tego języka - Doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań - Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle - Znajomość XML oraz technologii z nim związanych - Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych - Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty - Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2, Ant - Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

En résumé

Société

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Diplôme

Aucun requis

Localisation

Warszawa (Pologne)

Référence

1821470

Twitter facebook linkedin

Ce poste vous intéresse ?

💬 Pour personnaliser votre message au recruteur cliquez ici !

En cliquant sur postuler, j'accepte que les informations saisies soient exploitées dans le cadre de la gestion des candidatures. Conformément à la loi "informatique et libertés", vous pouvez exercer votre droit d'accès aux données vous concernant et les faire rectifier en nous contactant: jobposting.pro/contact
En savoir plus sur notre politique de protection des données.