Freelance

Analityk Systemowy

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Szukamy osoby dynamicznej, pełnej pomysłów i gotowej do pracy w zespole, która chce rozwijać się w świecie analizy systemowej. Nasza firma oferuje możliwość pracy w hybrydowym modelu - większość czasu możesz spędzić w domowym zaciszu, a jednocześnie raz w tygodniu dołączyć do nas w biurze. Co będziesz robić? - Będziesz ściśle współpracować z biznesem, pomagając w opracowywaniu wymagań biznesowych i systemowych - Tworzyć szczegółowe specyfikacje wymagań oraz dokumentację systemową - Przygotowywać wsad i wspierać w tworzeniu scenariuszy testowych - Projektować i rozbudowywać funkcjonalności systemów informatycznych - Wspierać utrzymanie aplikacji i rozwiązywać zgłoszenia i problemy

Profil recherché

Czego oczekujemy? - Minimum 5 lat doświadczenia w roli analityka systemowego/IT - Znajomości systemów zintegrowanych z wieloma innymi systemami - Umiejętności pracy z XML, JSON oraz pisanie zapytań SQL - Znajomości relacyjnych baz danych Oracle, Postgres - Znajomości narzędzi do diagnozy i analizy błędów - Komunikatywnej znajomości języka angielskiego - Umiejętności pracy w narzędziu Enterprise Architect oraz tworzenia modeli danych/dziedziny w UML - Znajomości pakietu MS Office oraz platformy Jira Mile widziane: - Doświadczenie w metodykach zwinnych, szczególnie SCRUM - Znajomość narzędzia Axure - Praca w sektorze finansowym/ubezpieczeniowym oraz na dużych zbiorach danych

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Aucun requis

Rémunération

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1823907