Freelance

SAP FI Consultant

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie. Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Le poste

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko SAP FI Consultant, który będzie odpowiedzialny za wdrażanie, konfigurację i utrzymanie systemu SAP w obszarze modułu Finansów (FI). Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w optymalizacji procesów biznesowych, kastomizacji rozwiązań oraz wspieraniu działań zespołu w obszarach CO, MM, SDM. Zakres obowiązków: - Wdrażanie i konfiguracja modułu SAP FI - Opracowywanie i dostosowywanie procesów biznesowych zgodnie z potrzebami klienta - Praca nad kastomizacją rozwiązań w obszarze workflow - Integracja systemu SAP z innymi modułami, takimi jak CO, MM, SDM - Monitorowanie, utrzymanie i optymalizacja systemu SAP

Profil recherché

- Doświadczenie zawodowe jako SAP FI Consultant - Znajomość modułów CO, MM, SDM - Umiejętność pracy z systemem Jira - Doświadczenie w kastomizacji procesów biznesowych - Doskonała znajomość procesów i procedur związanych z obszarem finansów w SAP - Umiejętność skutecznej współpracy z różnymi zespołami projektowymi - Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1823915