logo Algoteque
Freelance

Software Developer (Java/Angular)

Algoteque • Warszawa (Pologne)

À propos

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Obecnie poszukujemy doświadczonego FullStack Developera do realizacji projektu modernizacji płatności w ramach systemu SEPA Instant. Będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i utrzymanie mikroserwisowych rozwiązań opartych na OpenShift i Kafka. - Tworzenie i utrzymanie backendowych usług przy użyciu Java, Spring Boot - Implementacja frontendowych rozwiązań z wykorzystaniem TypeScript, Angular oraz Material UI. - Praca z Kafka i Avro w kontekście przetwarzania strumieniowego i serializacji danych. - Zapewnienie wysokiej jakości kodu poprzez code review i stosowanie zasad clean code. - Współpraca z zespołem w zakresie refinmentu wymagań oraz dekompozycji potrzeb biznesowych. - Angażowanie się w pair programming oraz test-driven development (TDD/BDD). - Udział w projektowaniu i architekturze mikroserwisów i mikrofrontendów. - Implementacja procesów CI/CD oraz wykorzystanie Kubernetes/OpenShift do orkiestracji kontenerów.

Profil recherché

- Minimum 5 lat doświadczenia jako FullStack Developer. - Doświadczenie z narzędziami CI/CD oraz monitoringiem (Kibana/Elasticsearch, Fortify, NexusIQ, SonarQube, Dynatrace). - Silne zrozumienie i stosowanie standardów oraz najlepszych praktyk developerskich: - Code review, pair programming, TDD/BDD, clean code. Technologie: Wysoka znajomość - Java, Spring Boot, Spring Data JPA, Spring Cloud Stream, Kafka, Avro. Średnia znajomość: - Liquibase, REST, JUnit, AssertJ, Git, SQL (PostgreSQL, Oracle, MSSQL). Podstawowa znajomość: - Hibernate, OpenAPI, Micrometer/OpenTelemetry, Maven, Docker/Podman. Wysoka znajomość - TypeScript/JavaScript, Angular, Material UI, RxJs, SCSS, HTML5. Średnia znajomość: - ModelViewPresenter architektura. Podstawowa znajomość: - mikrofrontendowa architektura, npm/node. Kwalifikacje nice to have: - Doświadczenie z narzędziami do skanowania i bezpieczeństwa (Fortify, NexusIQ, SonarQube). - Wiedza praktyczna z zakresu zarządzania zmianą, IT security, SDLC, obsługi incydentów, SLA.

En résumé

Société

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Diplôme

Aucun requis

Rémunération

B2B Contract

Localisation

Warszawa (Pologne)

Référence

1823933

Twitter facebook linkedin

Ce poste vous intéresse ?

💬 Pour personnaliser votre message au recruteur cliquez ici !

En cliquant sur postuler, j'accepte que les informations saisies soient exploitées dans le cadre de la gestion des candidatures. Conformément à la loi "informatique et libertés", vous pouvez exercer votre droit d'accès aux données vous concernant et les faire rectifier en nous contactant: jobposting.pro/contact
En savoir plus sur notre politique de protection des données.