Freelance

Fullstack Java Developer

Algoteque • Warsaw (Pologne)

ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce. We deliver our services both in fixed-price and time-and-materials models, helping our customers achieve their business and IT strategies.

Le poste

Szukamy doświadczonego programisty Java, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, implementację oraz optymalizację rozwiązań, z minimum 5-letnim doświadczenim w komercyjnych projektach Java, znajomość technologii takich jak Camunda BPM, Spring, Spring Boot, Hibernate, Docker, Kubernetes, Angular oraz metodyk Agile. Osoba ta będzie również odpowiadała za przegląd kodu, diagnozowanie i usuwanie błędów, a także wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań. Projekt dotyczy platformy sprzedaży i obsługi klientów.  Zakres zadań: - Projektowanie i uzgodnienie technicznych założeń dla zmian w systemie: Tworzenie i uzgadnianie technicznych wymagań niezbędnych do wdrożenia nowych funkcji lub zmian w systemie - Szacowanie pracochłonności zmian w systemach informatycznych: Ocenianie czasu i zasobów potrzebnych do wdrożenia zmian w oprogramowaniu. - Implementacja zmian w funkcjonalności systemu zgodnie z projektami i standardami: Wdrażanie nowych funkcji i modyfikacji w systemie, zgodnie z opracowanymi projektami oraz obowiązującymi standardami i najlepszymi praktykami - Przeglądy kodu od innych developerów pod kątem standardów: Analizowanie kodu źródłowego napisanego przez innych programistów, aby upewnić się, że spełnia on wspólnie ustalone standardy - Diagnozowanie, analizowanie i usuwanie błędów w oprogramowaniu: Identyfikowanie i naprawianie błędów programistycznych, które mogą wystąpić w systemie - Wsparcie techniczne podczas wdrażania nowych rozwiązań: Udzielanie pomocy technicznej w trakcie wprowadzania nowych funkcjonalności do systemu - Optymalizacja wydajności i stabilizacja wdrożonych rozwiązań: Zwiększanie efektywności i stabilności istniejących rozwiązań systemowych - Ułatwianie rozwoju i utrzymania produktów oraz eliminacja długu technicznego: Działania mające na celu uproszczenie przyszłego rozwoju i utrzymania produktów oraz eliminację przestarzałych lub problematycznych elementów systemu - Utrzymanie istniejących rozwiązań i rozwiązywanie problemów produkcyjnych: Zapewnianie ciągłości działania wdrożonych rozwiązań oraz diagnozowanie i naprawianie problemów, które pojawiają się w środowisku produkcyjnym

Profil recherché

• Backend: Java 17, Hibernate 5, Spring Boot 2, REST Services, WEBServices (Apache CXF), Hazelcast, Junit, Oracle Enterprise DB, PostgreSQL • Znajomość technologii: Camunda co najmniej w zakresie BPM • Frontend: Angular 15, Angular Material • CI/CD: Jenkins, Bamboo, SonarQube, Nexus • Repozytorium kodu: GIT (Bitbucket) • Środowiska uruchomieniowe/otoczenie: tcserver, kubernetes, ELK, EFK, grafana

Algoteque

Contrat

Freelance • Temps Plein

Expérience

Plus de 10 ans

Localisation

Warsaw (Pologne)

Référence

1823941