logo Algoteque

Senior .NET Developer

Algoteque • Łódź (Poland) • Hybrid

About us

ALGOTEQUE to firma doradcza IT, która wspiera startupy, średnie i duże przedsiębiorstwa w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych technologii. Nasz zespół ma udokumentowane sukcesy w projektowaniu, rozwijaniu, wdrażaniu i integracji rozwiązań programistycznych (AI, ML, BI, Web, Automatyzacja) dla branż takich jak telekomunikacja, energetyka, bankowość, ubezpieczenia, farmacja, motoryzacja, przemysł oraz e-commerce. Świadczymy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych i strategii IT.

Job Description

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Senior .NET Developera do pracy nad rozwojem kluczowego systemu w branży bankowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, implementację oraz wdrażanie rozwiązań opartych na technologii .NET, a także współpracę z zespołem w ramach realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Zakres obowiązków: - Projektowanie i rozwój aplikacji w technologii C#/.NET. - Tworzenie testów jednostkowych oraz automatyzacja testów. - Wdrażanie aplikacji opartych na Kubernetes oraz zarządzanie ich cyklem życia. - Praktyczne wykorzystanie wzorców projektowych i wdrażanie dobrych praktyk tworzenia oprogramowania (np. SOLID). - Współpraca z zespołem w ramach projektów związanych z technologiami bankowymi.

Required qualifications

Wymagania: - Zaawansowana znajomość programowania w C#/.NET (w tym wersji .NET 8.0). - Doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak: WCF, SQL, MVC.NET, ASP.NET, MSSQL. - Praktyczna znajomość narzędzi: Visual Studio, Git, TeamCity, Ansible, Grafana. - Umiejętność pisania testów jednostkowych i automatycznych. - Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną. Mile widziane: - Wiedza z zakresu AI oraz prompt engineering. - Praktyczna znajomość Angular 2+ (wersja 17 i wyższa). - Znajomość PowerShell oraz procesów i narzędzi DevOps. Jeśli szukasz rozwoju zawodowego w stabilnym projekcie bankowym i posiadasz wymienione kompetencje, zapraszamy do aplikowania!

Job details

Company

Algoteque

Contract

Full-time

Salary

B2B Contract

Job location

Hybrid • Łódź (Poland)

Reference

1913530

Twitter facebook linkedin

Interested in this job ?

Are you legally authorized to work in Poland?

Yes No

"Remote work" means for us working in POLAND, not from another country. Can you work in Remote living only in Poland?

Yes No
💬 Personalize your message to the recruiter, Click here !

By clicking on Apply, I accept that the information entered will be used as part of the management of applications. In accordance with the law "Informatique et Libertés", you can exercise your right of access to the data concerning you and have them rectified by contacting us : jobposting.pro/contact
Learn more about our data protection policy.